Madde 1 - Giriş

 

Lütfen sitemizi kullanmadan evvel  'site kullanım şartları'nı dikkatlice okuyunuz

 

İşbu kullanıcı sözleşmesi ("sözleşme") ve www.marmarisgoldcenter.com.tr (¨site¨) yer alan diğer kurallar, marmarisgoldcenter.com.tr tarafından sunulan hizmetlerin şart ve koşullarını belirtmektedir.  Sitede yer alan tüm politika ve kurallar işbu sözleşmenin ayrılmaz bir parçası olarak, işbu sözleşmenin ekini oluşturmaktadır.
İşbu sözleşme, sizinle, Armutalan Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı, No:16, Marmaris-Muğla adresinde yerleşik Marmarisgoldcenter.com.tr / Han-el Turizm A.Ş. arasında yapılmaktadır. İnternet sitemize üye olarak, işbu sözleşmenin hüküm ve şartlarını kabul etmektesiniz.

 

Madde 2 - Süre


Sizin tarafınızdan gerekli kimlik bilgilerinin siteye girilmesi ve yine tarafınızca verilen e-posta adresine gönderilecek e-posta ile üyelik kayıt işlemi tamamlanır. İşbu sözleşme tüm kullanıcılar için geçerlidir. 

 

Madde 3 - Kapsam


Marmarisgoldcenter.com/Han-el Turizm İnşaat San. ve Tic. A.Ş. sizlere internet üzerinden Orjinal İsviçre Saatleri, Mücevherat, Değerli Taşlar, Ziynet ve Altın aksesuarlar satın alma imkanı sunan sanal bir perakende satış sitesidir. marmarisgoldcenter.com.tr bu sitede listelenen ürünlerin sahibi ve satıcısıdır.

 

marmarisgoldcenter.com.tr, satışa sunulan ürünlerin doğruluğunu, orjinalliğini, kalitesini, güvenliğini ve bu ürünlerin yasal olduğunu beyan, garanti ve taahhüt eder.

 

Madde 4 - Kullanım Şartları

 

18 yaşından küçük kişiler marmarisgoldcenter.com.tr'den alışveriş yapamazlar

 

marmarisgoldcenter.com.tr'de satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca marmarisgoldcenter.com.tr'de geçerlidir. marmarisgoldcenter.com.tr yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

 

marmarisgoldcenter.com.tr, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. marmarisgoldcenter.com.tr, fiyatı, kapsam ve özellikleri hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar. marmarisgoldcenter.com.tr, kendisinin belirlediği güvenlik kriterleri ile yaptığı inceleme sonucu, siparişe konu kredi kartı ve diğer ödeme araçlarıyla ilgili sahtecilik şüphesinde siparişi iptal etme ya da sipariş sahibiyle iletişime geçerek, işlem güvenliğinin sağlanması için ek bilgiler talep etme hakkını saklı tutar. Yapılan güvenlik incelemesi sonucu elde edilen bulguları, sipariş sahibi ile paylaşma zorunluluğu bulunmamaktadır.

 

Marmarisgoldcenter.com.tr'de yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz. Bu sitede yer alan hiçbir materyal ve fonksiyonalite, marmarisgoldcenter.com.tr'nin izni olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz, kopyalanamaz, tekrar üretilemez.

 

Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir.

 

Havale/EFT siparişlerinde, 1 hafta içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen ve ardından "havale/EFT yaptım" butonu tıklanarak işlemin gerçekleştirildiği Marmarisgoldcenter.com.tr''ye bildirilmeyen siparişler iptal edilir.

 

Çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve stokta olmayan ürünlerin temini mümkün olmayabilir. Bu durumda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir.

 

5. Mücbir Sebep


Tarafların kontrolünde olmayan; tabii afetler, yangın, patlamalar, iç savaşlar, savaşlar, ayaklanmalar, halk hareketleri, seferberlik ilanı, grev, lokavt ve salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi gibi sebeplerden (aşağıda birlikte "Mücbir Sebep" olarak anılacaktır.) dolayı sözleşmeden doğan yükümlülükler taraflarca ifa edilemez hale gelirse, taraflar bundan sorumlu değildir. Bu sürede Taraflar'ın işbu Sözleşme'den doğan hak ve yükümlülükleri askıya alınır. 

 

6. Gizli Bilgi

 

Marmarisgoldcenter.com.tr, site üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. Kişilere açıklamayacaktır. Bu kişisel bilgiler; kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi gibi Kullanıcı'yı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca 'Gizli Bilgiler' olarak anılacaktır.
Gizli Bilgiler, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

4. Garanti Kapsamı: 

 

İşbu sözleşme maddesi uygulanabilir kanunun izin verdiği ölçüde geçerli olacaktır. 
Marmarisgoldcenter.com.tr sattığı Uluslarası Marka ürünlerin Orjinallğini beyan, taahüt ve garanti eder.
Marmarisgoldcenter.com.tr'de satılan Uluslararası Orjinal markalarda, ilgili markanın sunduğu Uluslararası  ve Türkiye servis ve bakım Garanti ve şartları geçerlidir. Satın alınan Uluslararası orjinal marka ürünlerin servis ve bakım süreciyle ilgili Garanti kapsamındaki gecikme ve sorunlardan Marmarisgoldcenter.com.tr/Han-el Turizm A.Ş. sorumlu değildir.
Marmarisgoldcenter.com.tr sattığı Pırlanta ve değerli Taşlı Mücevheratların, her nevi Altın takı ve Ziynet eşyasının Garantisini vermekle yükümlüdür.

 

5. Kayıt ve Güvenlik 

 

Kullanıcı, doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini vermek zorundadır. Aksi halde bu Sözleşme ihlal edilmiş sayılacak ve Kullanıcı bilgilendirilmeksizin hesap kapatılabilecektir.
Kullanıcı, site ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden Marmarisgoldcenter.com.tr sorumlu tutulamaz.

 

7. Sözleşmenin Bütünlüğü ve Uygulanabilirlik

 

İşbu sözleşme şartlarından biri, kısmen veya tamamen geçersiz hale gelirse, sözleşmenin geri kalanı geçerliliğini korumaya devam eder.

 

8. Sözleşmede Yapılacak Değişiklikler

 

Marmarisgoldcenter.com.tr, dilediği zaman sitede sunulan hizmetleri ve işbu sözleşme şartlarını  kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek Kullanıcı'nın sorumluluğundadır. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.

 

9. Tebligat

 

İşbu Sözleşme ile ilgili taraflara gönderilecek olan tüm bildirimler, Marmarisgoldcenter.com.tr'nin bilinen e.posta adresi ve kullanıcının üyelik formunda belirttiği e.posta adresi vasıtasıyla yapılacaktır. Kullanıcı, üye olurken belirttiği adresin geçerli tebligat adresi olduğunu, değişmesi durumunda  5 gün içinde yazılı olarak diğer tarafa bildireceğini, aksi halde bu adrese yapılacak tebligatların geçerli sayılacağını kabul eder.

 

10. Delil Sözleşmesi

 

Taraflar arasında işbu sözleşme ile ilgili işlemler için çıkabilecek her türlü uyuşmazlıklarda Taraflar'ın defter, kayıt ve belgeleri ile ve bilgisayar kayıtları ve faks kayıtları 6100 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu uyarınca delil olarak kabul edilecek olup, kullanıcı bu kayıtlara itiraz etmeyeceğini kabul eder.

 

11. Uyuşmazlıkların Çözümü

 

İşbu Sözleşme'nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde Marmaris Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

 

Marmarisgoldcenter.com.tr web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR