120 yılı aşkın güçlü tarihi ile dünyanın önde gelen saat markalarından olan Hamilton, tasarım, işlevsellik ve kalite özellikleriyle dikkat çeken geniş ürün yelpazesini beğeninize sunuyor.

1892 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan şirket, yenilikleriyle saat modasında çığır açıyor. 1957 yılında dünyanın ilk elektrikli saati Ventura ve 1970 yılında dünyanın ilk dijital kol saati Pulsar’ı üreten marka, bugün güçlü ve zarif tasarım özelliklerine sahip modelleri ile saat modasına öncülük ediyor. Hamilton markası dakikliği ve yenilikçiliği ile güçlü işbirliklerine de imza atıyor. ABD’de demiryolları, silahlı kuvvetler ve havayollarının resmi saati olan Hamilton, boy gösterdiği 500’den fazla film ile Hollywood’un da yıldızı oluyor.

2003 yılında yönetim merkezini ABD’den saat endüstrinin başkenti İsviçre’ye taşıyan marka, tasarım harikası modellerini üstün İsviçre teknolojisiyle bir araya getiriyor. Amerikan stili ve ruhunun modern İsviçre tasarımı ile buluştuğu Hamilton saatler, klasik zarafet ve sportif şıklığın temsilcisi oluyor.
Devrim yaratan teknoloji ve tasarımları ile dünya çapında öncü bir marka olan Hamilton farklı tarzlara hitap eden modelleri ile sizlerle buluşuyor. Hamilton  kalitesi; Jazz Master, American Classic, Ventura, Khaki Field, Khaki Aviation ve Khaki Navy koleksiyonlarına yansıyor.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR